Wishlist: 0 items

No products were added to the wishlist!

Infolinia: 801 009 409

Dlaczego
After Lease CLOUD?

Wypróbuj afterlease cloud już teraz! Efektywne zarządzanie procesem sprzedaży stanie się o wiele prostsze. Przygotowaliśmy dla ciebie szereg narzędzi, które ułatwią przeprowadzanie transakcji.

AfterLease Cloud to nowoczesne rozwiązanie, które powstało z myślą o wymagających klientach. Jeśli chcesz mieć system aukcyjny tylko ze swoimi przedmiotami na własnej stronie internetowej, zachęcamy do przetestowania AfterLease Cloud. Gwarantujemy, że Twoje oferty będą prezentowane profesjonalnie. Jednocześnie nie będziesz musiał przejmować się problemami natury technicznej (np. kwestie programistyczne, utrzymanie ruchu na stronie). Zajmiemy się wszystkim za Ciebie, co ma także i tę korzyść, że nie będziesz musiał zwiększać zatrudnienia.

AfterLease Cloud to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy.
To innowacyjny system, który zapewnia prezentację Twoich aukcji
pod własnym brandem i ich bieżącą aktualizację.
Cała sprzedaż aukcyjna odbywa się na Twojej dedykowanej stronie przygotowanej
specjalnie dla Ciebie w domenie nazwa-firmy.poleasingowe.pl.
Oczywiście sprzedawane przez Ciebie przedmioty będą promowane w serwisie poleasingowe.pl.

Udogodnienia systemu
After Lease CLOUD

obsługa systemu

Pełna Obsługa Systemu

Zlecić nam kompleksową obsługę sytemu. Nasz zespół może go napełnić treścią. Oczywiście możesz to robić także samodzielnie,

Pomoc przy wdrożeniu

Wsparcie Techniczne

Możesz liczyć na pełne wsparcie techniczne. Jeśli chodzi o sferę programistyczną oraz utrzymanie ruchu na Twojej stronie aukcyjnej, możesz nam w pełni zaufać.

Projekt graficzny

Nowoczesny Wygląd

Zadbamy o odpowiednią grafikę Twojej strony aukcyjnej. Jej wygląd zostanie szybko dopasowany kolorystycznie do Twojej strony firmowej.

system magazynowy

System Magazynowy

Skorzystaj z innowacyjnego systemu magazynowego, który umożliwia sprawną wymianę danych.

bazy danych

Baza Klientów

Skorzystaj z przygotowanej przez nasz team bazy oferentów zainteresowanych sprzętem poleasingowym. Nad ta bazą pracowaliśmy latami – z pewnością przyda się do pozyskania nowych klientów.

integracje z portalami aukcyjnymi

Integracja z Portalami

Nasz team zajmie się wystawieniem Twoich przedmiotów na najpopularniejszych portalach, np. poleasingowe.pl, otomoto.pl, gratka.pl, autotrader.pl, autogiełda.pl, mascus.pl

Bezpieczeństwo Systemu
AfterLease CLOUD

Jednym z naszych priorytetów jest bezpieczeństwo. Dlatego też nasze oprogramowanie instalowane jest wyłącznie na bezpiecznych serwerach klasy PREMIUM znajdujących się w Polsce. System jest monitorowany całodobowo, przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Zgromadzone dane są w pełni bezpieczne – codziennie tworzone są kopie zapasowe.

Oprócz tego, z myślą o bezpieczeństwie naszych klientów, wykorzystujemy szyfrowanie SSL. Oczywiście oferujemy wyłącznie rozwiązania, które są zgodne z wymogami GIODO.