Wishlist: 0 items

No products were added to the wishlist!

Infolinia: 801 009 409

Dlaczego AfterLease BOX

WSZYSTKO CO NIEZBĘDNE, W JEDNYM MIEJSCU – SPRZEDAŻ JESZCZE NIGDY NIE BYŁA TAK PROSTA
I TRANSPARENTNA. 

NIE POTRZEBUJESZ INNEGO ROZWIĄZANIA, WSZYSTKIE NARZĘDZIA DOSTĘPNE SĄ W AFTERLEASE BOX.

AfterLease BOX to rozwiązanie, w które umożliwia korzystanie z funkcjonalnego systemu magazynowego i aukcyjnego w jednym. To znacznie ułatwia nadzór nad procesem sprzedaży, nawet jeśli chodzi o sprzedaż przedmiotów w różnych lokalizacjach. AfterLease BOX obejmuje wiele nowoczesnych narzędzi, z pomocą których zorganizowanie procesu remarketingu staje się o wiele prostsze. Z pomocą AfterLease BOX można organizować sprzedaż globalnie, począwszy od zabezpieczenia danego przedmiotu aż po jego finalną sprzedaż.

Ogromnym atutem systemu są funkcje, z pomocą których można efektywnie zebrać i analizować dane dotyczące transakcji. AfterLease BOX wyposażony został w narzędzia, które usprawniają komunikację, co przekłada się na zwiększenie rotacji sprzętu.

Udogodnienia Systemu 

AfterLease BOX to rozwiązanie bardzo funkcjonalne i łatwe w obsłudze, które swoim użytkownikom zapewnia następujące udogodnienia:

obsługa systemu

Raportowanie z Funkcją AML

Dzięki Funkcji AML raportowanie transakcji do GIIF stanie się o wiele prostsze. Raportowanie przebiega w pełni automatycznie.

integracje z portalami aukcyjnymi

Integracja z Dekra.NET

AfterLease BOX jest rozwiązaniem na tyle elastycznym, że zintegrowanie go z nowoczesnymi aplikacjami w Waszej firmie nie będzie żadnym problemem. Możliwe jest zintegrowanie systemu z rozwiązaniami Dekry, co jest równoznaczne z automatyzacją zlecania wycen oraz dodawania ich do systemu. W praktyce oznacza to, że znacznie zmniejsza się ryzyko pomyłek przy wprowadzaniu danych.

Szablony systemu

Skanowanie kodów AZTEC

System umożliwia skanowanie kodów AZTEC z dowodu rejestracyjnego pojazdu, aby szybko zamieścić informacje na temat konkretnego pojazdu.

Projekt graficzny

Nowoczesny wygląd systemu

Strona graficzna systemów aukcyjnych ma bardzo duże znaczenie dla efektywności całej sprzedaży. Dlatego też gwarantujemy nowoczesną kreację graficzną, nad którą pracował sztab grafików i specjalistów od wizerunku. Naszym klientom oddajemy do dyspozycji atrakcyjne darmowe szablony graficzne. Oprócz tego możecie zlecić nam wykonanie indywidualnego projektu.

Pomoc przy wdrożeniu

Sprzedaż
wielokanałowa

Wystawione na sprzedaż przedmioty zostaną wystawione na: poleasingowe.pl, gieldamaszyn.com.pl, otomoto.pl, mascus.pl, etc. Korzystanie jednoczesne z kilku różnych kanałów sprzedaży to znakomity sposób na efektywne dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów, co pozwoli na zwiększenie wyników sprzedaży.

Wersje językowe

Dowolne wersje
językowe

Sprzedaż za granicą nigdy nie była tak prosta! Z pomocą systemy AfterLease BOX można efektywnie prowadzić sprzedaż na rynkach zagranicznych, ponieważ oprogramowanie dodaje wersje językowe. Co więcej, sprzedawane przedmioty można oferować w dowolnej walucie.

wielu sprzedawców

Wielu sprzedawców w jednym panelu

AfterLease BOX umożliwia wygodne prowadzenie wielu portali aukcyjnych (np. w różnych Państwach, oddziałach itd. Wszystkimi procesami sprzedażowymi można zarządzać z pomocą czytelnego Panelu Sprzedawcy.

Bezpieczeństwo klasy premium

Oprogramowanie AfterLease BOX zapewnia swoim użytkownikom bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Przede wszystkim oprogramowanie jest instalowane na serwerach klasy PREMIUM znajdujących się w Polsce. Do tego dochodzi także fakt, że prawidłowe funkcjonowanie systemu nadzorowane jest 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Użytkownicy AfterLease BOX nie muszą obawiać się utraty danych, ponieważ każdego dnia tworzona jest kopia zapasowa. System wykorzystuje szyfrowanie SSL (bezpieczne rozwiązanie stosowane przez banki), oczywiście system w pełni odpowiada wymogom GIODO.

Wsparcie techniczne

Zależy nam na tym, aby użytkownicy naszego systemu mogli korzystać z niego nie tylko wygodnie, ale także i bezpiecznie. Stąd też oferujemy również bezpłatne wsparcie techniczne, począwszy od wyboru adekwatnego rozwiązania, jego konfiguracji i uruchomienia. Nasz zespół doświadczonych specjalistów chętnie doradzi w zakresie procedur, scenariuszy aukcji oraz ewentualnych promocji. Gwarantujemy bezpłatną pomoc i wsparcie techniczne na najwyższym poziomie.