Wishlist: 0 items

No products were added to the wishlist!

Infolinia: 801 009 409

Grafika i wygląd

SPRAWIMY, ŻE TWÓJ PORTAL AUKCYJNY BĘDZIE WYJĄTKOWY!
AFTER LEASE BOX – ZDOBĄDŹ ZAUFANIE KLIENTÓW I SPRZEDAWAJ WIĘCEJ

Mamy świadomość tego, jak ważna jest atrakcyjna oprawa graficzna w procesie sprzedaży. Dlatego też oferujemy naszym klientom wyłącznie nowoczesne projekty na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdziecie bezpłatne szablony graficzne, które odpowiadają wiodącym trendom. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić wygląd swoich aukcji, decydując się na przygotowany specjalnie dla Ciebie dedykowany layout.

Projekt graficzny

Przygotujemy indywidualny projekt graficzny

Z przyjemnością przygotujemy indywidualny projekt graficzny, który zachwyci zarówno Ciebie, jak i klientów. Warto podjąć kroki, dzięki którym korzystanie z systemu aukcyjnego będzie dla klientów przyjemnością, ponieważ wtedy będą częściej wracać.

Pomoc przy wdrożeniu

 Pomożemy przy
wdrożeniu Państwa
projektu

Zawsze zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. Także, jeśli macie własny projekt, możecie liczyć na nasze wsparcie. Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany dopasowaniem posiadanego projektu do oprogramowania AfteLease.

Responsywność

Zadbamy o pełną responsywność na różnych urządzeniach

Obecnie coraz więcej użytkowników Internetu korzysta z urządzeń mobilnych. Bardzo istotne jest zatem dostosowanie stron internetowych do ich potrzeb. Nasi specjaliści zadbają o to, aby system AfterLease BOX prezentował się znakomicie także w wersji mobilnej. Każde nasze rozwiązanie jest tworzone w wersji responsywnej.